مشروح اخبار

عمیق ترین خط متروی تهران در آستانه افتتاح
Created by keihanian on 03/14/2017 03:48:20 ب.ظ

بازدید صبحگاهی شهردار تهران از مراحل پایانی خط 7 مترو؛شهردار تهران در بازدید صبحگاهی خود از مراحل پایانی بخش میانی خط 7 مترو در محور بزرگراه شهید نواب صفوی دیدن کرد.

به گزارش روابط عمومي معاونت حمل و نقل و ترافيك شهرداري تهران، دکتر مازیار حیسنی با ارائه گزارشی از این پروژه در جریان بازدید مذکور با تأکید بر این که فاز نخست خط 7 مترو به طول 10 کیلومتر با 15 ایستگاه، به زودی مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت و مسافرگیری آن آغاز خواهد شد، گفت: خط 7 مترو که عمیق ترین خط متروی تهران است، از زیر تمام خطوط متروی پایتخت عبور می کند.

دکتر مازیار حسینی با اعلام این که خط 7 مترو با 30 کیلومتر طول دارای 22 ایستگاه است، تأکید کرد: این خط از جنوب شرق تهران و محدوده ورزشگاه تختی آغاز شده و پس از طی مسیر شرقی غربی، در ایستگاه مولوی به سمت شمال متمایل می شود و پس از عبور از بزرگراه شهید نواب صفوی و شهید چمران، از کنار برج میلاد می گذرد و وارد میدان صنعت در شهرک قدس شده و در انتها به میدان بوستان در سعادت آباد می رسد.

گفتنی است در خاتمه این بازدید، در جلسه ای که با حضور شهردار تهران و جمعی از معاونان شهرداری تهران برگزار شد، موضوع آغاز بهره برداری از خط 7 مترو و فعالیت شبانه روزی مجموعه مترو به منظور اتمام خط 6 مترو و متروی فرودگاه حضرت امام (ره) مورد تأکید قرار گرفت.

print
rating
  نظرات